Gyvybės draudimas

Gyvybės draudimas garantuoja išmoką apdraustojo ligos ar mirties atveju. Taigi ištikus nelaimei šeima bus apsaugota nuo nepriteklių. Tuo pasirūpinti reikia dabar - kai viskas yra gerai. Nedidelės gyvybės draudimo įmokos užtikrins ramią jūsų ir jūsų šeimos ateitį. Kitaip tariant, apdraustajam mirus, išmokama visa draudimo suma net ir tuo atveju, jeigu buvo sumokėta tik viena draudimo įmoka. Ši draudimo rūšis ypač naudinga rūpinantis finansiškai saugia savo ir savo artimųjų ateitimi.

Gyvybės draudimas tlieka dvi pagrindines funkcijas - suteikia finansinę paramą nelaimės atveju bei sudaro galimybę įgyvendinti ilgalaikius tikslus, t. y. padeda reguliariai kaupti pinigus ateičiai. Gyvybės draudimas gali būti naudojamas kaip instrumentas kaupti vaikų ateičiai, jų mokslams, taip pat savo pensijai.

Galima išskirti dvi pagrindines gyvybės draudimo rūšis:

  • kaupiamasis gyvybės draudimas - šiuo atveju gyventojas reguliariai (sutartu periodiškumu - kas mėnesį, kas ketvirtį ar kt.) moka draudimo įmokas, už kurias gauna nustatytas palūkanas. Įvykus nelaimei, draudikas suteikia finansinę paramą draudimo išmoką. Jeigu sėkmingai sulaukiama termino pabaigos, išmokama sukaupta suma (vienkartinė arba atliekamos periodinės išmokos). Draudimo įmokos dažniausiai nustatomos kiekvienam klientui individualiai, įvertinus jo rizikingumą, siekiamą sukaupti sumą, finansines galimybes, draudiko išlaidas ir t. t. Kaupiamojo draudimo atveju dažnai nustatoma kokia nors garantuota palūkanų norma, t. y. tokia, kurią draudėjas tikrai gaus;

  • investicinis gyvybės draudimas - kai palūkanų norma, kurią uždirbs gyventojo sumokėtos įmokos, yra rizikinga. Tokiu atveju dalį gautų kliento įmokų draudikas investuoja, o investavimas yra rizikingas procesas, todėl nėra tiksliai žinoma, kokia galutinė vertė bus sukaupta.

Skaičiuoklė
(8~5) 2722222
Klauskite